Profesor Iwona Hofman, Prezes PTKS Przewodniczącą Rady Towarzystw Naukowych przy Polskiej Akademii Nauk

  • Home
  • Aktualności
  • Profesor Iwona Hofman, Prezes PTKS Przewodniczącą Rady Towarzystw Naukowych przy Polskiej Akademii Nauk
Published: 11.03.2019

Profesor Iwona Hofman, Prezes PTKS została powołana na Przewodniczącą Rady Towarzystw Naukowych przy Prezydium Polskiej Akademii Nauk na kadencję 2019-2022.

Jak podkreślił Prezes PAN, Profesor Jerzy Duszyński, to wyraz uznania dla dotychczasowego, bogatego dorobku naukowo-badawczego i organizacyjnego Pani Profesor oraz Jej zaangażowania na rzecz rozwoju społecznego ruchu naukowego.

Profesor Iwona Hofman jest pierwszą kobietą od czasu utworzenia w 1963 roku Rady Towarzystw Naukowych powołaną na to stanowisko.

Rada Towarzystw Naukowych przy PAN ma na celu reprezentowanie ogólnopolskiego społecznego ruchu naukowego oraz podejmowanie działań służących rozwojowi nauki i jej upowszechnianiu w ramach prowadzonej przez towarzystwa naukowe działalności statutowej.


 Nominacja: pdf

KONTAKT


POLSKIE TOWARZYSTWO KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ
POLISH COMMUNICATION ASSOCIATION


Siedziba

Stowarzyszenia

ul. Koszarowa 3,
51-149 Wrocław

Adres

do korespondencji

ul. Głęboka 45,
20-612 Lublin

E-mail

Sekretarz
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zarząd Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej, działając na podstawie §27 pkt b i d Statutu PTKS oraz uwzględniając przepisy rozporządzenia Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych z związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE L 119/1 z 4 maja 2016 r., postanawia:
1. Określić zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Polskie Towarzystwo Komunikacji Społecznej.
2. Przedmiotowe zasady stanowią załącznik do niniejszej uchwały.
3. Wykonanie uchwały powierza się Prezesowi PTKS oraz Sekretarzowi.
4. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.