Rusza I edycja Programu Mentoringowego FMMiK PTKS

Published: 04.02.2019

Forum Młodych Medioznawców i Komunikologów PTKS wzorem Emerging Scholars Network IAMCR uruchamia pilotażową edycję programu mentoringowego dla młodych badaczy.

Program mentoringowy FMMiK PTKS to szansa nie tylko na dialog naukowy, ale również ciekawa propozycja dla studentów studiów magisterskich i doktorantów współpracy z uznanymi badaczami reprezentującymi nowo utworzoną dyscyplinę Nauk o komunikacji społecznej i mediach.

W edycji 2019 grono mentorów reprezentują kierownicy 8 sekcji badawczych działających w ramach Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej (lista w załączeniu).

Termin zgłoszeń upływa już 28 lutego 2019 roku. Zgłoszenia należy wysyłać na adres mailowy Koordynatora programu dr Dominiki Popielec: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


O Programie: pdf

Pobierz Formularz zgłoszenia: doc 

Lista Mentorów: pdf

KONTAKT


POLSKIE TOWARZYSTWO KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ
POLISH COMMUNICATION ASSOCIATION


Siedziba

Stowarzyszenia

ul. Koszarowa 3,
51-149 Wrocław

Adres

do korespondencji

ul. Głęboka 45,
20-612 Lublin

E-mail

Sekretarz
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zarząd Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej, działając na podstawie §27 pkt b i d Statutu PTKS oraz uwzględniając przepisy rozporządzenia Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych z związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE L 119/1 z 4 maja 2016 r., postanawia:
1. Określić zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Polskie Towarzystwo Komunikacji Społecznej.
2. Przedmiotowe zasady stanowią załącznik do niniejszej uchwały.
3. Wykonanie uchwały powierza się Prezesowi PTKS oraz Sekretarzowi.
4. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.