VIII Central and Eastern European Communication and Media Conference (CEECOM), Zagrzeb (Chorwacja), 12-14.06.2015 r.

  • Home
  • Aktualności
  • VIII Central and Eastern European Communication and Media Conference (CEECOM), Zagrzeb (Chorwacja), 12-14.06.2015 r.
Published: 20.10.2017

Zagrzeb CEECOM 2016 300x225Z ramienia PTKS, prof. dr hab. Bogusława Dobek-Ostrowska uczestniczyła w VIII konferencji CEECOM (International Central and East Europe Communication and Media Conference), która tym razem odbyła się w dniach 12-14 czerwca 2015 r. w Zagrzebiu (Chorwacja). Podobnie jak w poprzednich latach konferencja spotkała się z dużym odzewem ze strony środowiska naukowego (licznie przybyli zarówno badacze z zagranicy, jak i z ośrodków krajowych). Temat tegorocznej konferencji brzmiał: ?The Digital Media Challenge? a wśród prelegentów znaleźli się m. in. Paolo Mancini, Slavko Splichal, Amy Jordan, Dominique Cardon, Dunja Mijatović, Gvozden Flego czy Václav Štětka. Ich wystąpienia zostały wygłoszone na 4 sesjach plenarnych dotyczących sfery publicznej, komunikowania i nowych technologii, wolności mediów w Europie oraz stanu badań nad mediami i komunikowaniem w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Pozostałe obrady toczyły się w ramach 33 paneli, dotyczących m. in. systemów medialnych, wpływu nowych technologii na media oraz pracę redakcji, relacji mediów i polityki, mediatyzacji czy nowych wyzwań stojących aktualnie przed dziennikarstwem. Podczas konferencji prof. dr hab. Bogusława Dobek-Ostrowska zaprezentowała również numery czasopisma PTKS ?Central European Journal of Communication?. Kolejna konferencja CEECOM odbędzie się w 2016 r. w Estonii.

KONTAKT


POLSKIE TOWARZYSTWO KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ
POLISH COMMUNICATION ASSOCIATION


Siedziba

Stowarzyszenia

ul. Koszarowa 3,
51-149 Wrocław

Adres

do korespondencji

ul. Głęboka 45,
20-612 Lublin

E-mail

Sekretarz
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zarząd Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej, działając na podstawie §27 pkt b i d Statutu PTKS oraz uwzględniając przepisy rozporządzenia Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych z związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE L 119/1 z 4 maja 2016 r., postanawia:
1. Określić zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Polskie Towarzystwo Komunikacji Społecznej.
2. Przedmiotowe zasady stanowią załącznik do niniejszej uchwały.
3. Wykonanie uchwały powierza się Prezesowi PTKS oraz Sekretarzowi.
4. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.