Ruszyła kolejna, dwunasta edycja ogólnopolskiego Konkursu Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej na Najlepszą Pracę Doktorską z zakresu nauk o komunikacji społecznej i mediach „DOKTORAT'19”. Do udziału w nim uprawnieni są autorzy rozpraw doktorskich obronionych w roku 2019 na uczelniach publicznych i niepublicznych. Konkurs, zorganizowany pod egidą naszego Towarzystwa, jest projektem mającym promować zarówno młodych badaczy procesów komunikowania, jak i ośrodki naukowe stwarzające im możliwości naukowego rozwoju. Jednocześnie konkurs powinien przyczyniać się do aktywizowania i integrowania środowisk naukowych zajmujących się różnorodnymi aspektami komunikacji społecznej i dziennikarstwa.

Prace można wysyłać na adres:
e-mailowo:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub pocztą:
Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Medialnej,
Uniwersytet Śląski,
40-007 Katowice, ul. Bankowa 11
(z dopiskiem konkurs "Doktorat").


Doktorat PTKS - Regulamin Konkursu 2019

Facebook

©2020 PTKS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zarząd Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej, działając na podstawie §27 pkt b i d Statutu PTKS oraz uwzględniając przepisy rozporządzenia Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych z związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE L 119/1 z 4 maja 2016 r., postanawia:
1. Określić zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Polskie Towarzystwo Komunikacji Społecznej.
2. Przedmiotowe zasady stanowią załącznik do niniejszej uchwały.
3. Wykonanie uchwały powierza się Prezesowi PTKS oraz Sekretarzowi.
4. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.